יום ראשון, 23.9, 19:00-20:00, שלומי שבן מגיע לתדר לשעה של פלאים: Sunday 23.9 Shlomi shaban

שלומי שבן הוא מסוג האנשים שנותנים לאצבעות ללכת במקומם ואנחנו בעד. שועל הפסנתר והמלחין הגאון מגיע לשעה שלמה משל עצמו בתדר, במהלכה ישמיע את המוזיקה שהוא הכי אוהב בעולם וייתן לנו השראה למשך שנים. לצערנו לא יהיה באולפן פסנתר כנף לבן אבל אווירה טובה תהיה בטונות.

יום חמישי, 27.9, 19:00-21:00, ספיישל R.Kelly מיוחד:

לא בכדי קיבל אר.קלי את תואר המלוכה הרשמי “מלך הסדינים” ואנו בתדר נביע את הערכתנו ליוצר המוכשר והמופרע שכל הופעה שלו על הבמה עלולה להתדרדר במהירות להפגזה מופרזת כמו שאנחנו אוהבים. לרגל האוטוביוגרפיה שהוציא קלי זה מכבר ובעיקר לכבוד אלבום האולפן השביעי שלו “Write Me Back” והצפייה מורטת העצבים להמשך סאגת ה- “Trapped in the Closet” ששבתה את הלב של כולנו, נשמיע קלאסיקות של האביר, ננוע באיטיות לקצב המזמין ונהלל את מורשתו של מלך האר’נ’בי שתמיד רצינו בתור אח גדול.

יום חמישי, 27.9, 23:00-01:00, לאון פלדמן מציג “אקוסטיק שיט”: Leon Feldman 27.9

מי שלא ראה את לאון פלדמן מתרגש מגיטרה אקוסטית לא ראה התרגשות מעולם. האריה היקר ייקח אותנו למסע לילי נחמד בשבילי האינדי הישראלי, כולל עצירות מיוחדות בדרך לטובת הופעות לייב באולפן התדר. בין המשתתפים: עוזי פיינרמן, עמית ארז, צביקה פורס, יותם בן חורין, אבי עדאקי, בנות ח”ן ועוד הפתעות.

יום שבת, 29.9, 21:00-23:00, Know Hope בכבודו ובעצמו מגיע לתדר: Know hope 29.9

אמנם האמן הפורה רגיל למרחב עירוני וחללים אורבניים אבל שום רחוב קשוח לא באמת יכול להכין אותו לאולפן של התדר. נו הופ מגיע אלינו אחרי שהשיק את ספרו החדש “Others’ Truths” ולמקרה שתהיתם מהי האמת של האמן המסתתר, כדאי מאוד להתחבר לתקלוט שלו שיש להניח שיהיה מדהים ומלא קסם כמו הציורים שלו.

יום שבת, 29.9, 23:00-01:00, יהלי סובול:Yahli sobol 29.9

כן כן, האיש שכותב את השירים הכי יפים על תל-אביב מגיע לשעתיים בתדר ולנו רק נותר לקוות שיום אחד הוא יכתוב גם עלינו שיר. לא ברור מה סובול אוהב יותר- טקסטים או מוזיקה, אבל נראה שדווקא העימות התמידי בין שניהם הוא מה שהפך אותו לפרסונה שאנחנו מאוד שמחים לארח באולפננו הקט. האזנה חובה לכל מי שאי פעם תהה איך ארתור קונאן דויל היה נשמע לו היה בעסקי הרוקנרול

Teder 3 pop up radio opening at Sunday 29.7.12

 

Teder radio is located at Rothschild  7, the entrance is from Ehad Ha’am 9 behaind “institut francais” next to Pronto restaurant :

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *